Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
Juniorzy

Juniorzy grali w Chorzowie
17 listopada 2016 r. juniorzy GLKS Nadarzyn pojechali do Chorzowa na mecz towarzyski by zmierzyć się z drużyną GTV Stadion Śląski Chorzów. Zawodnicy z Chorzowa z rocznika 2002 to czołowa drużyna w naszym kraju, mająca w swoich szeregach zawodników powoływanych do reprezentacji Polski U-15. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 5-0. Zawodnicy GLKS Nadarzyn mogli przekonać się, jak ciężko i systematycznie trzeba trenować, aby zbliżyć się do poziomu gry czołowych zespołów. Zarząd Klubu GLKS Nadarzyn dziękuje panu Leszkowi Skrzypczakowi - Dyrektorowi Gimnazjum w Nadarzynie, panu Pawłowi Staszewskiemu - Prezesowi firmy "Mercus" oraz rodzicom zawodników - pani Agnieszce Sokołowskiej i panu Robertowi Jackowskiemu za pomoc w organizacji wyjazdu.

Czytaj więcej


Juniorzy dali dobry przykład
Podopieczni trenera Kordel - Włodarczyka rozpoczęli zmagania ligowe naszych drużyn w tygodniu, w którym wszystkie zespoły grają przed własną publicznością. Inauguracja ta wypadła bardzo okazale. Nasze młode nadzieje piłkarskie zdeklasowały rówieśników z Teresina 8:0

Czytaj więcej


Seniorzy na remis Juniorzy zwycięscy
Dzisiaj swoje mecze rozgrywali seniorzy i juniorzy. W Milanówku zespół trenera Terleckiego zremisował 1:1 z Milanem, a gola zdobył Grzesiek Kwiatkowski. Juniorzy pokonali na własnym boisku wyżej notowaną drużynę Unii Boryszew 2:1. Przepiękną bramkę na wagę trzech punktów zdobył z rzutu wolnego Kamil Guziak. Pierwsza bramka to trafienie samobójcze.

Czytaj więcej


Juniorzy zgasili Znicz
W zakończonym właśnie spotkaniu Juniorów 1997 pomiędzy GLKS Nadarzyn a Zniczem Pruszków padł niecodzienny wynik. Podopieczni trenera Włodarczyka-Kordela strzelili rówieśnikom z za miedzy 10 goli nie tracąc żadnego. To już trzeci z rzędu zwycięski mecz naszych piłkarskich nadzieji. Gole zdobywali: Kamil Guziak - 3, Adrian Janiak - 3, Jakub Karpiński - 2 i Daniel Padamczyk - 2.

Czytaj więcej


Udany start JUNIORÓW U- 16
Bardzo dobrze rozpoczęli sezon Juniorzy rocznik 1997. W pierwszym meczu sezonu pokonali rówieśników z WRKS Olimpia Warszawa 5:2. Trener Włodarczyk - Kordel może być zadowolony ze swoich podoipiecznych.

Czytaj więcej


Trampkarze - zwycięstwo na koniec rundy
W kończącym rundę jesienną meczu, trampkarze rocznik 1997 pod wodzą trenera Grzegorza Kordela - Włodarczyka pokonali rówieśników z Mszczonowa 6:0.

Czytaj więcej


Czarny tydzień
Wszystkie nasze drużyny piłkarskie występujące w ten weekend przegrały swoje mecze. Seniorzy w derbach powiatu ulegli 0:1 Zniczowi II Pruszków, Rezerwy nie sprostały rezerwom z Ład przegrywając 3:0, Trampkarze nie dali rady rówieśnikom z Osuchowa, Młodziki byli zbyt gościnni wobec rywali z Olimpii Warszawa, a Orlikom nie wyszedł wyjazd do Żyrardowa.

Czytaj więcej


Strony: [1]
Strona 1/1

 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski