Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Juniorzy GLKS-u zatrzymują lidera!
Dzisiejszy mecz juniorów młodszych niewątpliwie pokazał że podopieczni Milankiewicza potrafią walczyć i wygrywać z najlepszymi

Spotkanie na stadionie przy Żółwińskiej pokazało z jakim zaangażowaniem zawodnicy z rocznika 99. podeszli do gry. Już od pierwszych minut nasi chłopcy mocno przycisneli gości z Okęcia czym wypracowali sobie przewagę i wiarę w wygraną z liderem tabeli. Goście w żaden sposób nie byli w stanie przełamać naszej obrony ani stworzyć żadnej akcji, która mogła by mocno zagrozić bramce Tybory. Dopiero pod koniec pierwszej połowy zawodnicy RKS-u stworzyli sytuację której niestety nie wykorzystali. Bezbramkowy remis po pierwszej połowie przełamał w pięknym stylu S.Baraniak, który po przejściu dwóch obrońców mocnym strzałem przechyla szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Kolejnego gola dla GLKS-u po ładnej akcji zdobywa A.Wycech pieczętując zwycięstwo! Trzeba powiedzieć że wynik mógłby być znacznie lepszy gdyby parę niewykorzystanych tzw. "100%"  akcji. Ostatecznie GLKS zwycięża nad Okęciem 2:0!

Nie obyło się bez kontuzji, jeden z zawodników Okęcia w wyniku kontuzji obojczyka został odwieziony do szpitala. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę i piękny mecz na zakończenie rundy! Życzymy kolejnych takich spotkań i jeszcze lepszych wyników!

Podziękowania również dla kibiców za liczne przybycie i doping. Zapraszamy na kolejne mecze w rundzie wiosennej!

Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Niedziela, 09 listopada 2014;