Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Remis wydarty rezerwom
Porażką 3:2 zakończyło się spotkanie A-klasy pomiędzy GLKS II Nadarzyn, a KS II Ursus.

Pierwsza połowa rozpoczęła się dla naszej drużyny bardzo dobrze. Wynik spotkania po bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Konrada Witkowskiego otworzył Grzegorz Włodarczyk-Kordel. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. Goście pewnie wykorzystali rzut karny po faulu naszego bramkarza. Po raz kolejny GLKS wyszedł na przewagę dzięki strzelcowi pierwszej bramki. Rezerwy z Ursusa znowu wyrównały wynik. Sędzia do podstawowego czasu gry doliczył 2 minuty, i właśnie w tym czasie przeciwnicy zdobyli bramkę na wagę trzech punktów w dzisiejszym spotkaniu. Szkoda jedynie, że padła ona ze spalonego, choć zdania na ten temat są podzielone. Sędziowie uznali, że została strzelona poprawnie, i chwilkę po tej sytuacji usłyszeliśmy ostatni gwizdek. Pomimo tego, że nie udało się chociażby zremisować z silnym zespołem Ursusa, chłopakom należą się brawa za ambitną walkę i serce, które włożyli w ten mecz.

Skład GLKS: Dwórzyński - Wieder (40 Gwiazda), Filipowicz Ł.,Kaliszewski, Kowalski J., Lewandowski, Książkiewicz, Naziębło, Witkowski, Kryśkiewicz (75 Call), Włodarczyk-Kordel

Autor: Reporter; Data: Niedziela, 09 października 2011;