Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Cenne zwycięstwo rezerw
Podopieczni grającego trenera Bartosza Kowalskiego pokonali dziś rezerwy Sparty Jazgarzew 4:1. Bramki zdobywali kolejno Przemek Iwaniuk, Grzesiek Kwiatkowski (z karnego), Radek Gwiazda i Piotr Opaliński.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od nieznacznej przewagi gości, co już w przeciągu 15 minut zmieniło się w bramkę. Podrażnieni zawodnicy naszej drużyny wzięli się do pracy i doprowadzili do wyrównania. Bramkę po podaniu Radka Gwiazdy zdobył Przemek Iwaniuk . Kilka minut później w polu karnym sfaulowany przez bramkarza został asystujący w poprzedniej zakcji zawodnik GLKS. Sędzia bez wahania pokazał "jedenastkę", którą wykorzystał Grzesiek Kwiatkowski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie można było dostrzec wzrastającą przewagę naszego zespołu, który wyprowadzał o wiele więcej akcji, a co najważniejsze dwie skuteczne. Jedną zakończoną trafieniem Radka, a drugą golem "Opala". W ten sposób czyste konto zachował grający na bramce, kontuzjowany stoper Kuba Kowalski. Na konto rezerw wpadły cenne 3 punkty, choć wynik i tak nie do końca satysfakcjonujący. Sam Grzesiek Kwiatkowski mógł w drugiej połowie zdobyć przynajmniej 3 bramki, ale najwayraźniej po prostu mu nie szło. Nie można jednak narzekać, kiedy drużyna odnotowuje zwycięstwo. Gratulujemy i czekamy na kolejne wygrane!

Skład GLKS: Pasturczyk (Kowalski J.) - Sztyk, Piórkowski (Grudziński), Książkiewicz, Filipowicz (Kopiś), Iwaniuk, Opaliński (Call) , Kowalski B., Gwiazda, Pieniążkiewicz, Kwiatkowski