Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
Zwycięstwa w deszczu
Dzisiejsze mecze na naszym stadionie przypominały grę w piłkę wodną. Najpierw Juniorzy wysoko 5:0 pokonali rówieśników z Ostrowi Mazowieckiej, a później w meczu z dramatycznym przebiegiem drużyna rezerw pokonała UKS Siekierki 2:0.

Podopieczni trenera Dołęgi zdążyli już nas przyzwyczaić do dobrego stylu gry i spektakularnych zwycięstw. Dzisiejszy mecz  umocnił ten zespół na pozycji vice lidera tej ligi, której są beniaminkiem.

Zespół rezerw przystąpił do meczu z UKS Siekierki z chęcią rewanżu za porażkę w ubiegłym sezonie i chęcią kontynuacji dobrej passy. Było to już piąte zwycięskie spotkanie podopiecznych grającego trenera Bartka Kowalskiego.  Kałuże, grząska murawa i padający przez cały mecz deszcz nie ułatwiały tego zadania. Do przerwy nasza drużyna miała przewagę ale wynik brzmiał 0:0. Kilka minut po przerwie w walce o piłkę Lavrenti Gagua zderzył się z bramkarzem gości, w wyniku tego starcia został zaatakowany przez obrońcę Sieksy więc go odepchnął, a gracz rywali wykorzystał sytuację, upadł z krzykiem na ziemię, sędzia dał się nabrać na ten teatralny gest i ukarał naszego gracza czerwonym kartonikiem. A prowokatora tylko żółtym. I sytuacja ta chyba podrażniła nadarzyniaków. Dała o sobie znać sportowa złość. Co chwilę sunęły na bramkę gości kolejne ataki. Po jednym z nich powalony w polu karnym został Gallardo i dopiero po konsultacjach z bocznym arbitrem sędzia podjął decyzję o podyktowaniu rzutu karnego. Karnego na gola pewnym strzałem zapewnił sam poszkodowany - Gallardo. Jako drugi na listę strzelcó wpisał się Pasztaleniec i tym samym ustalił wynik spotkania.  Trudne warunki do gry spowodowały, że wynik nie był okazalszy, bo dwukrotnie jeszcze piłka zatrzymywała się w błocie tuż przed linią bramkową.

Skład: Pasturczyk, Filipowicz N, Mikulski, Kowalski, Sztyk, Opaliński, Maranowski, Gallardo, Sochocki, Pasztelaniec (Call), Gagua (cz.k.)

Skróty meczu rezerw z NADARZYN.TV

 Autor: Roman Ćwiertniewicz; Data: Sobota, 06 listopada 2010;

Wstecz

Dostępny w kategorii 'Rezerwy'
Dostępny w kategorii ''

Komentarze

Jeszcze nie komentowano tej podstrony.


Komentowanie umożliwone jedynie użytkownikom zalogowanym.


 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski