Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
Kolejne punkty na konto trampkarzy
W dzisiejszym spotkaniu wychowankowie trenera Kończaka gościli drużyne z Sochaczewa. Już od pierwszych minut nasi chłopcy "nie byli" gościnni dla przeciwnika i skutecznie spychali rywala na ich połowe.

 Poraz kolejny byliśmy świadkami wspaniałego widowiska jakie zafundowali nam nasi trampkarze. Spotkanie już od pierwszych minut przyniosło wiele ciekawych, acz kolwiek niewykorzystanych sytuacji. Bardzo ładne dośrodkowania nie miały już tak ładnych i celnych wykończeń, troche chaotycznie w polu bramkowym przeciwnika, aż do momentu kiedy to po wyprowadzonej akcji przez Radosława Sieczke z nr7, piłke w bramce umieszcza Adrian Wycech z nr9, tym samym dając prowadzenie dla drużyny gospodarza.Następnym golem dla GLKS-u popisał się Kacper Wójtowicz z nr10, ta bramka napewno utkwi na długo w pamieci widzów, kiedy to trzy krotnie dobijaną piłkę wreszcie z ulgą wbija do bramki gości tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowe spotkania. W drugiej połowie goście wyraźnie zaczeli naciskać i to się opłaciło, Orkan zdobywa jedynego gola w tym meczu. Na kilkanaście minut przed końcem spotkania,  trzeciego gola w pięknym stylu zdobywa Radosław Sieczka z nr 7, który w dzisiejszym spotkaniu pokazał bardzo dobrą gre.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Kolejne trzy punkty na konto GLKS-u! 

Dziękujemy naszym chłopcom za emocje jakie dostarczyli nam w dzisiejszym spotkaniu, i czekamy z niecierpliwością na następne! 

Oczywiście stałe już podziękowania dla naszych wiernych kibiców którzy jak zwykle nie zawiedli, tak trzymać! Zapraszamy na kolejne spotkania! Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Czwartek, 06 czerwca 2013;

Wstecz

Dostępny w kategorii 'Trampkarze'

Komentarze

A następne mecze?

Autor: Stefan;
URL: Brak
Data: Niedziela, 15 września 2013


Komentowanie umożliwone jedynie użytkownikom zalogowanym.


 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski