Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Kolejny remis
W niedzielne przedpołudnie podopieczni grającego trenera Bartosza Kowalskiego rozegrali kolejny sparing w Milanówku. Przeciwnikiem rezerw był zespół Przyszłości Włochy. Wynik meczu 1:1.

Mecz rozegrany został w dość niekorzystnych warunkach. Padał śnieg, wiał zimny wiatr, który w wielu sytuacjach decydował o przebiegu akcji.

Pierwsza połowa to dobra gra zawodników GLKSu. Niestety nie sprzyjał nam arbiter spotkania, który nie uznał dwóch poprawnie strzelonych bramek. Gra była wyrównana ze wskazaniem na nasz zespół. W drugiej połowie oblicze meczu nieco się zmieniło. Bramkę dającą prowadzenie gospodarzom zdobył Łukasz Majkowski. Chwilę później brutalnie sfaulowany przez bramkarza gości w polu karnym został napastnik GLKS, lecz nie znalazło to uznania w oczach sędziego. Na boisko wdarły się nerwy i emocje, których nie potrafił opanować. Wręcz przeciwnie. Na placu zaczęły się "przepychanki", w wyniku których arbiter wyrzucił z boiska trzech zawodników tylko z naszej drużyny. Czerwone kartki ujrzeli Grzegorz Kwiatkowski oraz Amadeusz Maranowski, natomiast karę czasową otrzymał Sławomir Mikulski. W przeciągu kilku minut, kiedy nadarzyńska drużyna grała w osłabieniu padł wyrównujący gol dla gości. Pod koniec spotkania sfaulowany został również Dawid Sztyk, który nie był w stanie powrócić do gry.

Do końca meczu na boisku panowała nerwowa atmosfera. Mamy nadzieję, że więcej takich sytuacji nie będzie mieć miejsca.

Wynik meczu - 1:1

Skład GLKSu: Ćwiertniewicz, Naziębło, Kowalski J,, Kowalski B, Rusinowski, Sztyk, Iwaniuk, Maranowski, Opaliński, Książkiewicz, Kwiatkowski

W meczu zagrali również: S. Mikulski, N.Filipowicz, M. Pieniążkiewicz, Ł. Majkowski

Autor: Reporter; Data: Niedziela, 06 marca 2011;