Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Ze skrajności w skrajność
Ciekawe widowisko zfundowała wszystkim obecnym na stadionie GLKS-u drużyna trampkarzy

W  przed ostatnim meczu jesiennej rundy trampkarze podjęli u siebie drużynę Piasta Piastów. Tak naprawde mecz można by opisać w kilku słowach do momentu kiedy to po spokojnej pierwszej połowie, w której nasi chłopcy grali naprawdę bardzo ładną piłkę i mocno naciskając gości zdobyli piękne trzy gole. Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył nasz nowy podopieczny Mateusz Dobiegała z nr 2, następnego gola, po strzale Wójtowicza, dobija celnie Adrian Wycech z nr 9, i trzecią bramkę w tej połowie po raz kolejny zdobywa Mateusz Dobiegała.  Gdyby procentowo określić posiadanie piłki w pierwszej połowie to myślę że byłoby to 70:30 % dla gospodarzy  i  tu spokój się kończy. Po fenomenalnej pierwszej połowie, druga okazuje się być jakby długą wspinaczką po ściance skałkowej! Już od pierwszych minut goście zaczeli mocno napierać na naszych chłopców co zaowocowało dwiema bramkami dla gości w ciągu nie całych dwóch minut!  Mecz na który patrzyliśmy do końca pierwszej połowy ze spokojem, przerodził się w walkę o utrzymanie przewagi i zwycięstwo  całego spotkania. Możemy jedynie domniemać co trenerzy obu drużyn przekazywali swoim podopiecznym podczas przerwy ale ewidętnie drużyna gości poprawiła swoją grę w drugiej połowie i mocno napędziła nam strachu!

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla GLKS-u, a strzelcem czwartej bramki z pięknej kontry był Janek Jankowski z nr 8.

Bardzo dziękujemy za wspaniały mecz i DUŻE emocje! Mamy jednak nadzieję, że gra naszych chłopaków będzie co raz bardziej stabilna i równa!

Jestem pewien,  że kibice napewno będą  długo pamiętać ten mecz a my bardzo dziękujemy za doping i za liczne przybycie. Zapraszamy wszystkich na ostatnie spotkanie wyjazdowe które odbędzie się w Nowej Wsi 10.10.12

Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Niedziela, 04 listopada 2012;