Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Skandal przy Żółwińskiej
Skandal - tylko tak można określić dzisiejsze spotkanie pomiędzy GLKS,a Żyrardowianką. Podpieczni trenera Terleckiego przegrali po walce 2:3.

Początek meczu to wyrównana gra obu drużyn, jednak z minuty na minutę przeciwnicy naciskali na naszą ekipę coraz bardziej. Już w 17 minucie przypieczętowali to bramką po błędzie jednego z naszych zawodników. Co jakiś czas gospodarze wyprowadzali składne akcje, jednak żadna z nich nie dała im wyrównania. W 34 minucie po raz kolejny Marcina Bieleckiego pokonał Przemysław Jakóbiak. Chwilę przed końcem pierwszej części spotkania kontaktową bramkę dla GLKS zdobył Grzegorz Kwiatkowski. W szatni trener musiał bardzo zmotywować swoich zawodników, gdyż od początku drugiej połowy grali zupełnie inną piłkę. Pomimo niskiej temperatury i opadów śniegu byli pełni woli walki. W 55 minucie wyrównującego gola dla naszego zespołu strzelił Przemysław Iwaniuk. Pod koniec, tradycyjnie już, o swoim istnieniu chcieli przypomnieć sędziowie, zwłaszcza arbiter główny. Chętnie rozdawał kartki za każde przewinienie, lub nawet za jego brak. W ten sposób dzięki ogromnemu talentowi aktorskiemu byłego gracza GLKS - Jaśka Boniowskiego, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Amadeusz Maranowski, a kilka minut później za rzekome niesportowe zachowanie sprowokowane zaczepką przeciwnika "czerwień" z miejsca dostał Mateusz Pieniążkiewicz. Niestety nie tylko ci dwaj zostali hojnie obdarowani. Warto wspomnieć również o przepychance na boisku nad którą trójce sędziowskiej nie udało się zapanować. Szczęśliwie zawodnicy sami potrafili się uspokoić. W doliczonych czterech minutach, kiedy już wszyscy byli pewni remisu, Żyrardowianie zdobyli bramkę na miarę trzech punktów. Wiadomo już, że na mecz do Warki GLKS Nadarzyn pojedzie w bardzo okrojonym składzie. Pauzowanie za kartki i kontuzje wciąż nie opuszczają naszej ekipy. Liczymy jednak na przełamanie i zdobycz punktową. KS Warka - GLKS Nadarzyn, sobota,07.04.2011, godz. 12.00

Skład GLKS: Bielecki - Kowalski J., Naziębło, Kowalski B., Pieniążkiewicz, Bogusz (45 Filipowicz), Maranowski, Berliński, Kwiatkowski, Iwaniuk (80 Książkiewicz), Włodarczyk-Kordel (65 Pawlicki)

Skład Żyrardowianki: Małecki, Błaszczyk, Pruszkowski, Frączek, Boniowski, Jakóbiak M., (45 Goliczewski), Jakóbiak P. (75 Kamiński ), Wójcik,  Majek, Młynarski (80 Sowa), Jędrzejewski (45 Dębowski).

Zółte kartki: Kowalski J., Kowalski B., Maranowski (x2 = czerwona), Iwaniuk - Błaszczyk (x2 = czerwona), Frączek, Dębowski, Błaszczyk (x2 = czerwona)
(nie jesteśmy pewni czy są to wszystkie kartki, ze względu na tempo ich rozdania. ewentualne błędy poprawimy wkrótce)

Czerwona kartka: Mateusz Pieniążkiewicz

Zdjęcia z meczu do obejrzenia TUTAJ. (słaba jakość jest spowodowana trudnymi warunkami atmosferycznymi)

Autor: Reporter; Data: Sobota, 31 marca 2012;