Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Zwycięstwo w dziewięciu
Mecz w Zlotokłosie z Perłą przyszło naszym zawodnikom kończyć w dziewięciu, ale najważniejsze, że z tego arcytrudnego terenu przywieźliśmy trzy punkty.

Od pierwszych minut spotkania trwała walka na całego. Nikt nie odstawiał nogi, nikt się nie oszczędzał. Oba zespoły miały świadomość jak ważny jest to mecz. W pierwszej połowie spotkania gospodarze dwukrotnie poważnie zagrozili naszej bramce ale Piotrek Michalik wychodził z tych opresji obronną ręką. Pod koniec pierwszej części meczu przewinienia Piotrka Opalińskiego dopatrzył się arbiter i ukarał naszego gracza czerwoną kartką. Pomimo osłabienia nasz zespół nie zrezygnował z atakowania i "walka na całego" trwała dalej. Po zmianie stron Trener Terlecki dokonał zmiany, Sebastiana Milewskiego zmienił młodziutki Dawid Banasiewicz, który to zaliczył dziś swoje pierwsze trafienie. Po pięknej akcji lewą stroną Adriana Piórkowskiego i dośrodkowaniu wyprzedził bramkarza gospodarzy i jak się później okazało zdobył gola na wagę trzech punktów. W samej końcówce meczu swoją drugą dzisiaj żółtą kartkę zobaczył Adrian Piórkowski i GLKS kończył mecz w dziewięciu. Pomimo różnicy dwóch graczy była jeszcze szansa na podwyższenie wyniku, a huraganowe ataki gospodarzy nie przyniosły skutku. Perła Złotokłos - GLKS Nadarzyn 0:1

Skład: Michalik, Filipowicz, Mikulski, Kowalski B, Grochowalski (Witkowski), Milewski (Banasiewicz), Maranowski (Lewandowski), Piórkowski, Opaliński (cz.k.) Pawlicki (Kordel - Włodarczyk), Kwiatkowski.

Autor: Roman Ćwiertniewicz; Data: Sobota, 03 listopada 2012;