Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Remis na Żółwińskiej
Junior młodszy gościł dziś drużynę Olimpii Warszawa. Po klęsce w Milanówku chłopcy zaczynają wracać na właściwy tor.

Podopieczni Milankiewicza  gościli dziś drużynę Olimpii Warszawa na stadionie przy Żółwińskiej. spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godz.11. Pierwsza połowa przebiegała dość spokojnie, choć trzeba powiedzieć że chłopcy z GLKS-u stwarzali więcej sytuacji niż goście, i wreszcie na kilkanaście minut przed końcem połowy szanse wykorzystał A.Wycech zdobywając pierwszego gola. W tej samej połowie po fatalnym błędzie gości, po raz kolejny Wycech umieszcza piłkę w bramce. Druga połowa już nie była taka dobra... Tym razem błędy naszych chłopców wykorzystał przeciwnik, by ostatecznie zremisować i wyrwać nam punkt. Wynik końcowy 2:2

Dziękujemy chłopcom za walkę (w końcu powróciła) i jeden punkt, a kibicom za doping. Zapraszamy na kolejne spotkania.

Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Niedziela, 28 września 2014;