Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Trzecia porażka seniorów
Drugoligowcy GLKS Nadarzyn przegrali w meczu rozegranym na własnym placu przeciwko Olsztyńskiemu OKSowi 1:2. Bramkę dla GLKS zdobył Andrzej Dzierżawski.

Seniorzy na początku byli w cieniu swojego przeciwnika. Już w 5 minucie Paweł Baranowski zdobył gola dla OKS. Martwi to, że po raz kolejny nasza drużyna straciła go ze stałego framentu gry, a mianowicie z rzutu rożnego. Środkowa faza pierwszej połowy była dość wyrównana. Po błędzie Macieja Łykowskiego w 42 minucie padła kolejna bramka dla naszych rywali, a strzelił ją Eduardo Da Conceicaco. Na przerwę nasi piłkarze zchodzili więc przegrywając już 0:2. W drugiej części spotkania wyjątkowo słabo widocznego dziś Piotra Charzewskiego zmienił Andrzej Dzierżawski, który dał jeszcze nadzieję na remis zdobywając kontaktową bramkę w 74 minucie. Do końca meczu to nasza drużyna naciskała na Olsztynian stwarzając kilka groźnych sytuacji, jednak strzały ani Łukasza Zaniewskiego, ani Michała Wrzesińskiego nie znalazły drogi do siatki. Podsumowując, nie udało się wygrać arcyważnego meczu, dlatego emocje nie opadną do samego końca rozgrywek. Pomimo korzystnego układu tabeli w pierwszej lidze trzeba walczyć w kolejnych dwóch spotkaniach o pełną stawkę i zapewnić sobie start w tej samej lidze w przyszłym sezonie.

Skład GLKS: Łykowski - Sala (71 Goliński), Sztybrych, Cegliński, Wojtczak M., Wrzesiński, Dynarek, Grajek, Rembiejewski (84 Kaleta), Charzewski (62 Dzierżawski), Zaniewski

Skład OKS 1945: Sak - Koprucki, Baranowski, Bucholc, Szaraniec, Kowalski (81 Miłkowski), Stefanowicz, Tunkiewicz, Filipek (90 Alancewicz), Concaicaco (76 Suchocki), Reneusz.

Żółte kartki: Sala, Wojtczak M., Dynarek - Kowalski