Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
Młodziki nie próżnują
Młodziki nie próżnują

Po zakończeniu jesiennej kolejki podopieczni trnera Kończaka nie próżnują. Oprócz treningów w tygodniu, chłopaki postanowili spróbować swoich sił w piłce halowej i tak oto pierwsze halowe zawody "Milan Cup" po zakończeniu jesiennej kolejki odbyły się w Piastowie, gdzie Młodziki niedali szans innym drużyną na zbliżenie się do pucharu za pierwsze miejsce. Oprócz zwycięstwa i pucharu , idywidualnie został wyróżniony  Damian Jankowski w kategori " Najlepszy piłkaż zawodów "

Wczoraj natomiast nasi chłopcy rozgrzani zwycięstwem w Piastowie podnieśli sobie poprzeczkę i wystartowali w Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży    "Mikołajki-2011" które odbyły się w Radomiu. W turnieju wystartowało 10 drużyn z całej Polski. Poziom zawodów był wysoki o czym mogły świadczyć bramki które padały w kolejnych meczach w iście profesjonalnym stylu. Emocje jakie dostarczyły kibicą rywalizujące ze sobą drużyny są wręcz nie do opisania! Nasza drużyna trzeba przyznać spisała się na piątke biorąc pod uwagę zmęczenie podrużą i wczesną pobudkę. Ostatecznie zajeliśmy VI miejsce, a strzelcami bramek dla naszej drużyny byli: Janek Lubaczewski (4gole), Kacper Wójtowicz (2gole), Radosław Wojciechowski (1gol)

Serdeczne podziękowania dla kibiców którzy jak zwykle nie zawiedli, i choć nie było ich zbyt wielu to nadrabiali "jakością" ! Tak trzymać!

 Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Niedziela, 27 listopada 2011;

Wstecz

Dostępny w kategorii 'Trampkarze'

Komentarze

Jeszcze nie komentowano tej podstrony.


Komentowanie umożliwone jedynie użytkownikom zalogowanym.


 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski