Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Rezerwy na remis, Juniorzy przegrali
Nie najlepiej otworzyli rundę rewanżową nadarzyńscy Juniorzy ulegając w Tłuszczu Bobrowi 3:0. Drużyna rezerw chyba za wcześnie uznała że zwycięstwo przyjdzie łatwo i tylko zremisowała z liderem z ul. Racławickiej 2:2

Mecz o mistrzostwo A klasy rozpoczął się dla naszych graczy w sposób fenomenalny. Już w 5 minucie swego pierwszego gola dla GLKSu zdobył debiutujący w naszych barwach w seniorskiej piłce Mateusz Pieniążkiewicz. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Bartek Kowalski z rzutu wolnego. w kolejnych minutach nasi gracze miele jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji, ale ani Grzesiek Kwiatkowski, ani Mateusz Pieniążkiewicz nie zdołali wepchnąć piłki do bramki. Około 30 - 35 minuty koncepcja gry naszego zespołu się skończyła. Do głosu coraz częściej dochodzili gospodarze. Gdyby nie bardzo dobra dyspozycja między słupkami Piotrka Ćwiertniewicza mogłoby być nieciekawie. Po zmianie stron na boisku rządzili już tylko gospodarze. Po błedzie linii defensywnej zrobiło się 1:2, a chwilę później zawodnik gospodarzy popisał się strzałem z przewrotki i zeobiło się 2:2. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, chociaż gra do złudzenia przypominała "obronę Częstochowy".

Skład: Ćwiertniewicz, Sielski, Kowalski J, Lewandowski, Sztyk, Opaliński (Książkiewicz), Kowalski B, Maranowski (Grudziński), Iwaniuk (Naziębło), Pieniążkiewicz (Mlekicki), Kwiatkowski.