Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Kolejna porażka trampkarzy
Porażka na zamknięcie rundy wiosennej nie była miła dla naszych trampkarzy

Porażka na zamknięcie rundy wiosennej nie była miła dla naszych trampkarzy. Spotkanie wyjazdowe z Unią Warszawa wyglądało dość chaotycznie z jednej, jak i zdrugiej strony... , zarówno nasi chłopcy jak i przeciwnik popełniali sporo błędów w przyjęciu piłki, czy też w prostych podaniach. Niestety dla naszej drużyny, trampkarze Uni szybciej się opanowali i poprawili swoją grę na tyle, by na chwile przed końcem pierwszej połowy objąć jednobramkowe prowadzenie, równierz przed końcem pierwszej połowy byliśmy świadkami niefortunnego, nazwijmy to faulu, uderzenia przez obrońce Uni naszego napastnika Szymona Michalaka który po opatrzeniu przez służbe medyczną został od transportowany ambulansem do szpitala. Jak sie dowiedzieliśmy pózniej, po przeprowadzeniu szeregu badań i całonocnej obserwacji, prócz ostrego stłuczenia głowy, lekarze nie odnotowali innych obrarzeń. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, i w szeregi naszych trampkarzy.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla drużyny gospodarzy. Strzelcem jedynego gola dla GLKS-u był Wojciech Buraś.

Dziękujemy drużynie za ciekawe spotkanie, a naszym najwytrwalszym kibicą za doping. Mamy nadzieje że runda jesienna  przyniesie nam równie mocne, a może i mocniejsze emocje jak ta zakończona. Zapraszamy na runde jesienną!

Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Wtorek, 24 czerwca 2014;