Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Tym razem w plecy
Wysoką przegraną 4:1 zanotowali na swoim koncie podopieczni trenerów Terleckiego i Zamoyskiego w wyjazdowym meczu z Mazowszem Grójec.

Na początku spotkania lekką przewagę zyskało Mazowsze. Już w 12 minucie prowadzenie dla gospodarzy wywalczył bardzo dobrze dysponowany dziś Konrad Romański. Nasza drużyna nie poddawała się jednak, a wręcz stwarzała zagrożenie dla bramkarza z Grójca. Emocje wzrosły dopiero w drugiej części spotkania. W 53 minucie do wyrównania doprowadził Grzesiek Kwiatkowski trafiając główką do siatki Mazowsza. Chwilę później Paweł Grodzki zdobył drugiego gola, dającego ponownie gospodarzom prowadzenie. Trzecia bramka padła po błędzie jednego z naszych obrońców, który wypuścił Pawła Kuklewskiego sam na sam z bramkarzem. Zawodnik GKSu tą sytuację bardzo pewnie wykorzystał. Od tego momentu gracze GLKS stanęli, tak, jakby nie wierzyli, że losy tego meczu mogą się jeszcze odwrócić. W 70 minucie ostatnią bramkę na 4:1 strzelił zdobywca pierwszego gola. Swój udział w widowisku coraz częściej zaczął zaznaczać arbiter. Niektóre jego decyzje były conajmniej niezrozumiałe, a czasem nawet rozbawiały kibiców na trybunach. W 75 minucie w polu karnym sfaulowany został Piotr Ćwiertniewicz, jednak w oczach sędziego faul ten nie zasługiwał na upomnienie kartką. Nasz golkiper po kilku minutach dał znać, że z powodu bólu nie jest w stanie kontynuować spotkania, a na jego miejsce na boisku pojawił się nowy zawodnik GLKS - Marcin Bielecki, który popisał się obroną w trudnej sytuacji. Chwilę później podobne przewinienie popełnił zawodnik z Nadarzyna, lecz również kartki nie otrzymał.  W ten właśnie sposób borykający się z kłopotami kadrowymi GLKS poznał pierwszy raz w tej rundzie goryczy porażki. Liczymy, że w następnym meczu podopieczni trenera Terleckiego zaprezentują się lepiej niż dziś i zdobędą te jakże potrzebne 3 punkty.

Skład GLKS: Ćwiertniewicz (73. Bielecki) - Opaliński, Kowalski J., Kowalski B., Filipowicz (73. Naziębło), Berliński, Maranowski (84. Bogusz), Pieniążkiewicz, Zapolski, Kwiatkowski, Włodarczyk-Kordel (83. Książkiewicz)

Skład Mazowsza: Pieniążek - Jakubik, Białecki, Karls, Lepa, Kuklewski (75. Kalinowski), Romański (80. Gaik), Kulej, Baranowski, Grodzki, Sobczak (83 Ucinek)

żółte kartki: Opaliński, Filipowicz, Maranowski