Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
Sobotnie zwycięstwa GLKS-owych piłkarzy
Bardzo dobre wyniki zanotowali nasi piłkarze w dzisiejszych meczach. Rezewy wygrały z liderem 2:0, Juniorzy wygrali z Centrum Radom 6:1, Żaki pokonały rówieśników z Piastowa 6:2 i Orliki zwyciężyły w pojedynku z Victorią Głosków 6:3.

Zmagania piłkarzy rozpoczęli Juniorzy kierowani przez trenera Dołęgę. Bez większych problemów pokonali Centrum Radom i dopisali trzy punkty do konta. Równolegle na boisku przy szkole podstawowej zagrał zespół trenera Kończaka - Żaki. Chłopcy dzielnie się sprawili i odprawili z kwitkiem rówieśników z Piasta Piastów aplikując gościom 6 goli tracąc dwa. Orliki, też na boisku przy szkole podstawowej, pewnie pokonały rówieśników z Głoskowa 6:3  W drużynie zagrali: bramkarze -Kuba Ołowski i Filip Olszewski, w polu - Kacper Karaban, Dawid Adamczyk, Kacper Skobejko, Jan Kielak, Dawid Sliwowski, Mateusz Zapolski, Sebastian Dziewulski i Jan Głowacki. 
Jako ostatni w sobotę w szranki stanęli zawodnicy rezerw, ich przeciwnikiem byli piłkarze zajmujący do tego meczu pozycję lidera MUKS Kosa Konstancin. Reprezentanci Nadarzyna nie przestraszyli się rywali i po golach Kuby Wojtczaka i Mateusza Sielskiego wygrali 2:0. 
Skład GLKS II Nadarzyn: Łykowski, Sielski, Kopiś (Naziębło), Mikulski, Pasztaleniec, Sztyk, Kowalski, Maranowski, Sochocki (Opaliński), Wojtczak (Call), Gagua.  
Zdjęcia z meczu rezerw zobacz klikającTUTAJ

Skróty meczu rezerw z NADARZYN.TV

 

 Autor: Roman Ćwiertniewicz; Data: Sobota, 23 października 2010;

Wstecz

Dostępny w kategorii 'Rezerwy'

Komentarze

Jeszcze nie komentowano tej podstrony.


Komentowanie umożliwone jedynie użytkownikom zalogowanym.


 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski