Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Zwycięstwo na koniec
Podopieczni trenera Macieja Terleckiego zakończyli rundę jesienną w dobrym stylu pokonując LKS Skrę Konstancin 3:0.

Już na początku meczu drużyna z Nadarzyna zyskała dośyć wyraźną przewagę, pomimo mocno eksperymantalnego składu. Gra rzadko przenosiła się na połowę gospodarzy. Nasza drużyna stwarzała wiele sytuacji podbramkowych, jednak nie potrafiła ich wykorzystać. Dopiero pod koniec pierwszej części spotkania , a dokładnie w 42 minucie padła pierwsza bramka. Po ładnym podaniu Piotra Opalińskiego i zgubieniu przez niego bramkarza, praktycznie do pustej bramki trafił Mateusz Pieniążkiewicz. Pierwszy fragment drugiej połowy to lekkie przebudzenie przeciwników, na szczęście bez żadnych konsekwencji. Długo jednak to nie trwało, bo z rzutu karnego w 60 minucie bramkę zdobył kapitan zespołu Mateusz Sielski. Wydarzenie to kompletnie stłumiło zapał Konstancinian. 12 minut później trzeciego gola dołożył po raz kolejny popularny "Siela". Pomimo bardzo dobrego wyniku ekipa GLKS miała chyba ochotę na więcej. Do ostatniego gwizdka naciskała na przeciwnika nie dając mu szansy na wyjście z własnej połowy. Gratulacje dla zawodników i sztabu szkoleniowego. Oby cała runda wiosenna wyglądała tak dobrze, jak dzisiejszy mecz!

Skład GLKS: Dwórzyński - Opaliński, Sielski, Mikulski, Sztyk (75 Filipowicz), Pieniążkiewicz, Zapolski (86 Naziębło), Berliński, Piórkowski, Wojtczak (88 Kaliszewski), Kordel (78 Gutowski)

Skład Skry: Zgoska - Kucicki, Milewski (30 Kanabus), Barcikowski (63 Witek), Szewczyk, Nogal, Grodzki (82 Wadas), Barcikowski, Baran, Jasik (67 Radomski), Pawlicki

Bramki: Pieniążkiewicz, Sielski x2

Żółte kartki: Opaliński, Piórkowski

Autor: Reporter; Data: Sobota, 19 listopada 2011;