Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Po pierwszej kolejce Nadarzyn liderem Ligi Okręgowej
Dzisiejsze spotkanie w Sochaczewie zainaugurowało sezon ligowy 2012/2013 naszych seniorów w Lidze Okręgowej. Podopieczni trenera Terleckiego wysoko 6:0 pokonali drużynę Orkana i z najwyższą różnicą bramek zajęli fotel lidera.

Początek meczu nie zwiastował aż tak wysokiego wyniku. Co prawda akcje oskrzydlające z lewj strony Mateusza Pieniążkiewicza i z prawej Sebastiana Milewskiego powodowały zagrożenie pod bramką gospodarzy, ale piłka do bramki drogi nie znajdowała. Piłkarze z Sochaczewa też mieli swoje okazje, ale pewnie w naszej bramce spisywał się Piotr Michalik (nowy zawodnik w składzie). Pierwszego gola w nowym sezonie tuż przed końcem pierwszej połowy spotkania zdobył Grzesiek Kwiatkowski i do szatni GLKS schodził z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie trener Terlecki dokonał pierwszych zmian i przewaga naszych graczy z minuty na minutę rosła. Drugiego gola dołożył Grzesiek Kwiatkowski, trzecią bramkę zdobył Grzesiek Włodarczyk - Kordel, czwarty gol był autorstwa Amadeusza Maranowskiego, piąte trfienie było autorstwa Maćka Pawlickiego, a wynik ustalił debiutujący w naszej drużynie Kamil Grochowalski.
Brawo , oby tak dalej ......................... (rozmarzył się autor)

Skład GLKSu: Michalik, Filipowicz, Kowalski J, Mikulski, Opaliński, Pieniążkiewicz, Sztyk (Maranowski), Kowalski B (Grochowalski), Kwiatkowski, Milewski (Piórkowski), Włodarczyk - Kordel(Pawlicki)

Autor: Roman Ćwiertniewicz; Data: Niedziela, 19 sierpnia 2012;