Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Udana inauguracja
Lepszego rozpoczęcia rundy nie mogliśmy sobie wymarzyć. Podopieczni trenerów Matuszewskiego, Smolarowa i Kotlengi pokonali zespół Sokoła Sokółka 2:1.

Mecz, chociaż nie należał do najbardziej emocjonujących, mógł się podobać. Gra naszego zespołu wyglądała przyzwoicie, pomimo tego, że zdarzały się krótkie przestoje, którym nie można się dziwić. W końcu to pierwszy mecz ligowy odmienionej drużyny. Na bramkę nie trzeba było długo czekać. W 14 minucie celnym strzałem popisał się Piotr Charzewski. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Druga część spotkania rozpoczęła się od kolejnej bramki, zdobytej w 54 minucie przez nowego zawodnika GLKSu. Wtedy przeciwnik zerwał się do walki, a w konsekwencji zanotował na swoim koncie pierwszego gola. Z rzutu wolnego, w 64 minucie, trafił Robert Spejchler. Do końca meczu goście nie zagrozili już bramce Piotra Misztala, który spisywał się dobrze. Kilka sytuacji wśród gospodarzy mieli Michał Wrzesiński i Łukasz Zaniewski, lecz żadnemu nie udało się umieścić piłki w bramce. Najważniejsze są 3 cenne punkty, które zostają w Nadarzynie. Cieszymy się z dzisiejszego zwycięstwa i mamy nadzieję, że wygrany mecz zmotywuje naszych zawodników do dalszej walki.

Skład GLKS: Misztal, Goliński, Sztybrych, Lewandowski (46 Ambroziak), Sala, Grajek, Dynarek, Wrzesiński (88 Wojtczak J.), Charzewski (75 Kaleta), Zaniewski (83 Rembiejewski), Bajera

Skład Sokoła Sokółka: Trochim, Jóźwiak, Naliwajko, Pracz, Spychała, Wojtkiewicz, Kopeć (63 Butkiewicz), Spejchler, Wesołowski (85 Zalewski), Mościcki (63 Toczydłowski), Gołębiewski (46 Andrzejewski)

Bramki: Charzewski (x2)  - Spejchler