Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
Gry sparingowe na plus
Po kilku meczach kontrolnych przed rundą wiosenną seniorzy GLKS Nadarzyn mogą być zadowoleni, ponieważ obserwują już efekty swojej ciężkiej pracy. W ostatnich trzech sparingach odnieśli trzy zwycięstwa.

W przeciągu ostatnich tygodni podopieczni trenerów Terleckiego i Zamoyskiego odnieśli trzy zwycięstwa w sparingach. Szczególnie cieszą dwa wcześniejsze, w których pokonali oni ekipy z wyższej klasy rozgrywkowej - IV ligi. Ich wyższość musiał uznać Znicz II Pruszków (2:1) oraz KS Łomianki (5:1). Dzisiejszy sparing GLKS rozegrał z Lesznem, które co prawda jest słabsze od poprzedników, ale nie poddało się totalnie bez walki. Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. Pierwsi do siatki przeciwnika trafili Nadarzynianie, jednak na odpowiedź nie musieli długo czekać. Środkowa faza meczu to dalej równa walka ze sporą ilością sytuacji podbramkowych, jednak bez zmiany wyniku. W drugiej części spotkania nasza drużyna jakby obudziła się i zaczęła zdobywać bramki w imponującym tempie. Przy wyniku 7:1 chyba nieco zdenerwowani sytuacją rywale wszczęli bójkę na boisku. Na szczęście odbyło się to w ostatnich minutach meczu i sędzia szybko go zakończył. Gra GLKS jest dobrym prognostykiem na dalszą część sezonu. Oby w lidze wyglądało to równie dobrze.

Następny sparing seniorzy rozegrają w środę z Mszczonowianką.
 Autor: Reporter; Data: Niedziela, 17 lutego 2013;

Wstecz

Dostępny w kategorii 'Seniorzy'

Komentarze

Jeszcze nie komentowano tej podstrony.


Komentowanie umożliwone jedynie użytkownikom zalogowanym.


 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski