Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Kolejne punkty na konto trampkarzy
Podopieczni trenera Kończaka rozgromili w meczu wyjazdowym GKS Naprzód Stare Babice 9:2

Niedzielne spotkanie, zwłaszcza w pierwszej połowie, nie wróżyło takiego wyniku,(2:0 do przerwy). Jednak z gwizdkiem sędziego który rozpoczoł drugą połowe, nasi zawodnicy rozkręcili się w mgnieniu oka.

Do przerwy, pierwszego gola dla GLKS-u po podaniu Radosława Sieczki zdobywa Adrian Wycech, kolejnego gola tym razem po podaniu Kacpra Wójtowicza zyskuje dla GLKS-u Radosław Sieczka, tuż po rozpoczęciu drugiej połowy z podania Kacpra Wójtowicza, Adrian Wycech poraz kolejny umieszcza piłkę w bramce przeciwnika. Kolejny gol pada po dobitce Janka Jankowskiego. Następne trzy gole padają w parze Kacper Wójtowicz oraz Radosław Sieczka,  i tu na chwile się zatrzymamy...                                                                           Myśle że kibice obecni na tym spotkaniu zgodzą sie że para naszych zawodników, pomocnik Kacper Wójtowicz oraz napastnik Radosław Sieczka, zasługuje na wyróżnienie!  Bardzo dobry refleks i idealne wręcz wyczucie tempa Kacpra Wójtowicza w tym meczu w połączeniu z bezbłędnym "czytaniem" podań przez Radosława Sieczke bezapelacyjnie przyczyniło się do tak wysokiego wyniku! Piękne prostopadłe które serwował Wójtowicz, idealnie przejmował i bezbłędnie wykorzystywał Radosław Sieczka. Odnosiło się wrażenie że obydwaj nasi zawodnicy wiedzieli czego jeden oczekuje od drugiego. Bez zbędnych słów kreowali piękne akcje. Zdobycie trzech goli w przeciągu kilku minut to jest nie lada wyczyn.    Ktoś może powiedzieć... że GKS Stare Babice to ostatnia drużyna z tabeli, jednak do każdego przeciwnika trzeba mieć szacunek i respekt. Pięć asyst Kacpra Wójtowicza, jak i cztery zdobyte gole Radosława Sieczki,bez dyskusyjnie  zasługują na wyróżnienie.                                                                                        Ostatnie dwie bramki w równie pieknym stylu zdobyli: z podania Sebastiana Baraniaka, po krótkim dryblingu, Paweł Rios Turek, oraz, poraz koejny z zagrania Radosława Sieczki, piłke w siatce umieszcza Adrian Wycech.                                                                                            Podziękowania należą się całej drużynie, bo wszyscy przyczynili się do  wypracowania takiego wyniku w mniejszym, lub większym stopniu.                                                                        Życzymy naszym trampkarzom tak wspaniałej gry w kolejnych spotkaniach!

Dziękujemy naszym kibicom którzy jak zwykle nie zawiedli, i głośno motywowali zespół do kreowania kolejnych akcji.

Zachęcamy wszystkich do wstawiania na łamach naszej strony własnych komentarzy i opisywania własnych wrażeń jakie dostarczają  chłopcy z rocznika 99 i nie tylko...

Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Środa, 16 października 2013;