Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
GLKS vs Naprzód Babice
Kompletnie nie udany mecz z Babicami rozegrała wczoraj drużyna trampkarzy.

Wczorajszy mecz wyjazdowy podopiecznych Trenera Kończaka bez wątpienia należał do wyjątkowo nie udanych spotkań. Choć na początku wydawało się że druzyna gospodarzy nie powinna sprawić większych problemów, to kibice GLKS-u szybko przekonali się że tak nie będzie. Trzeba powiedzieć że przez pierwsze kilkanaście minut nasi chłopcy radzili sobie "nawet" niezle, z czego wynikła sytuacja którą wykorzystał Radosław Sieczka z nr20 zdobywając pierwszego i jedynego gola dla gości, aby potem zupełnie bez jakich kolwiek przyczyn odpuścić gre zespołową. W kolejnych minutach meczu nasi zawodnicy choć fizycznie radzili sobie na boisku, to taktyką i dokładnością kompletnie nie zaskakiwali, chaotyczne zagrania, dezorientacja, nie dokładne podania, nie wykorzystane "100%" akcje, książkowe błędy które zaczeli popełniać niestety zemściły się na nas. Drużyna gospodarzy skrzętnie wykorzystywała błędy naszych chłopców tym samym zwyciężając 3:1.

Z karzdego spotkania trzeba wyciągnąć jakieś wnioski. Nie ważne czy drużyna jest na końcu, czy na początku tabeli, zawsze jest to przeciwnik, którego nie należy lekceważyć, o czym przekonaliśmy się apropos niedzielnego spotkania.

Na pochwałę zasługuje bramkaż naszej drużyny Wojciech Zagnański który, mimo przegranej, ofiarnie bronił swojego pola bramkowego. Tak trzymaj!

Serdecznie dziękujemy za spotkanie, choć przegrane, było jednak dynamiczne i pouczające.

Dziękujemy jak zwykle naszym kibicom którzy już od wielu lat niezmiennym składem jeżdżą z naszymi chłopcami wspierając ich w wygranych jak i przegranych spotkaniach tak samo. Do zobaczenia na kolejnych meczach!

 Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Poniedziałek, 15 października 2012;

Wstecz

Dostępny w kategorii 'Trampkarze'

Komentarze

Jeszcze nie komentowano tej podstrony.


Komentowanie umożliwone jedynie użytkownikom zalogowanym.


 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski