Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Sromotne baty w Raszynie
W meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej grupy południowej rozegranym w Raszynie GLKS Nadarzyn uległ po słabym spotkaniu ekipie UKS Łady 4:1.

O tym meczu nasza drużyna na pewno chce szybko zapomnieć, bowiem nie należał on do dobrych. Cały team prezentował się słabo. Już na początku gospodarze wywalczyli sobie rzut karny trafiając Mateusza Sielskiego w rękę, za co został ukarany żółtą kartką, jednak zawodnik wykonujący "jedenastkę" trafił w słupek. Szczęście nie sprzyjało Nadarzynowi długo. W 27 minucie pierwszą bramkę dla Ład zdobył Mariusz Ostrowski. 7 minut później kolejne trafienie dla rywali zaliczył Konrad Wrzesiński. Do walki poderwał GLKS jeszcze Grzegorz Kwiatkowski zaskakując w 44 minucie Tomasza Lichańskiego. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Przed pierwszym gwizdkiem drugiej połowy w obu zespołach nastąpiły zmiany. W Ładach Zbigniew Słonio został zastąpiony przez Jacka Pawłowskiego, a w Nadarzynie za Norberta Filipowicza wszedł Sławomir Mikulski. Gra nieco się wyrównała, lecz tylko na kilka minut, dopóki świeżo wprowadzony na boisko Pawłowski nie zdobył bramki po błędzie naszego obrońcy. Czwarta bramka była najładniejszą bramką meczu, a zdobył ją po raz kolejny Konrad Wrzesiński. W końcowej fazie meczu trener Terlecki dokonał kilku roszad, po których obraz gry naszej drużyny nieco się poprawił, jednak nadal czegoś brakowało. Ostatnio jeden z czytelników naszej strony zarzucił nam ciągłe narzekanie na sędziów, lecz jak tego nie robić, kiedy poziom ich sędziowania jest godny krytyki. Siedząc na trybunach można było odnieść wrażenie, że przewinienia były widziane tylko po jednej stronie. Nie usprawiedliwia to jednak porażki czwartoligowców, ponieważ drużyna przeciwna była dziś po prostu lepsza. Masa błędów i nieporozumień nie mogła zostać niewykorzystana. Nadarzyn znajduje się obecnie bezpośrednio nad strefą spadku z dorobkiem jedynie 9 punktów.

W przyszłym tygodniu podopieczni trenera Terleckiego podejmą na własnym stadionie RKS Okęcie Warszawa. Mamy nadzieję, że zrehabilitują się za dzisiejszy słaby mecz.

Skład GLKS : Wysocki - Opaliński, Berliński, Sielski, Filipowicz (Mikulski), Naziębło (Sztyk), Pieniążkiewicz, Gutowski (Świderski), Wojtczak, Zapolski (Gagua), Kwiatkowski

Skład UKS Łady: Lichański - Skalski, Steczko, Ślubowski, Skonieczny, Wrzesiński, Bruzdziak, Kaczyński (Łapko), Pyrka, Słonio (Pawłoski), Ostrowski