Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
Nerwowo przy Żółwińskiej
Dzisiejszy mecz przyniósł sporo wrażeń obu drużyną, jak i kibicom. Jednak to drużyna KS Konstancin presji nie wytrzymał.

Kolejny mecz rocznika 99, pokazał że chłopcy GLKS-u to już nie małe dzieciaki, ale młodzież która w większości piłkę nożną traktuje bardzo poważnie. Ciężką pracą i determinacją dążą do jednego celu, jakim jest zwycięstwo. Dzisiejsze spotkanie, choć nerwowe, to znów pozwoliło nam cieszyć się z kolejnej partii 3 punktów na konto podopiecznych Milankiewicza. Nerwowej sytuacji na stadionie nie wytrzymali goście którzy już w  pierwszej połowie mecz kończyli w 10-tkę i z trenerem na trybunach. Następna połowa nerwowym zachowaniem gości  zaowocowała  jeszcze dwiema czerwonymi kartkami i Konstancin kończył mecz w 8. Trzeba powiedzieć że nerwy też udzieliły się jednemu z naszych zawodników który został ukarany żółtą kartką. (A.Wycech).

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla gospodarzy. Strzelcami bramek byli: A.Wycech-2, R.Sieczka-1, I.Chludziński-1, K.Wójtowicz-1, K.Jagoda-1. 

Dziękujemy naszym chłopcom za ładną grę, a kibicom za przybycie i doping jaki zawsze od nich otrzymujemy. Zapraszamy na kolejne spotkania.     Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Sobota, 13 września 2014;

Wstecz

Dostępny w kategorii 'Trampkarze'

Komentarze

Jeszcze nie komentowano tej podstrony.


Komentowanie umożliwone jedynie użytkownikom zalogowanym.


 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski