Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Wygrana rezerw
Liga coraz bliżej, a piłkarze drugiej drużyny radzą sobie coraz lepiej. W dzisiejszym sparingu w Milanówku pokonali Anprel Nową Wieś 4:3

Początek nie zapowiadał takiego wyniku meczu. Przeciwnik zaskoczył nasz zespół i szybko zdobył pierwszą bramkę po błędzie naszego obrońcy. Po upływie 10 minut nadarzyńscy piłkarze "obudzili się" i zaczęli grać swoje. Wyrównującą bramkę po podaniu Grześka Kwiatkowskiego zdobył Przemek Iwaniuk. Gra wyglądała o wiele lepiej, czego dowodem jest druga bramka strzelona przez Piotra Opalińskiego po bardzo dobrym podaniu Kamila Książkiewicza. Dzięki temu na przerwę podopieczni Bartosza Kowalskiego zeszli z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze. Kolejną bramkę na swoim koncie po podaniu Sławka Mikulskiego zanotował Przemek Iwaniuk. Chwilę później rywal zaliczył kontaktowe trafienie, lecz wygraną przypieczętował czwartą bramką zdobytą z rzutu wolnego kapitan, a zarazem najbardziej doświadczony w drużynie GLKS Sławek Mikulski.

GLKS Nadarzyn 4:3 Anprel Nowa Wieś

Skład GLKS: Ćwiertniewicz, Sztyk, Kowalski J, Filipowicz Ł, Naziębło, Opaliński, Grudzień, Kowalski B, Iwaniuk, Kwiatkowski, Książkiewicz

W meczu zagrali również: Filipowicz N, Mikulski, Rusinowski, Gagua, Witkowski

Autor: Reporter; Data: Sobota, 12 marca 2011;