Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Tym razem 4:3 z Piastowem
W czwartkowy mroźny wieczór, na sztucznej nawierzchni w Pruszkowie podopieczni trenera Terleckiego rozegrali kolejną grę kontrolną, a przeciwnikiem był zespół Piasta Piastów prowadzony przez znanego w Nadarzynie trenera Roberta Brudzińskiego. Nadarzyniacy wygrali 4:3, ale jak to bywa w takich meczach nie wynik był najważniejszy.

Pierwszą połowę GLKS rozpoczął w składzie: Ćwiertniewicz, Pieniążkiewicz, Sielski, Kowalski B, Opaliński, Iwaniuk,  Berliński, Piórkowski, Kwiatkowski, Zapolski, Kordel - Włodarczyk. Gra zespołu wyglądała dobrze. Wiele szybkich akcji, dużo  gry z pierwszej piłki powodowały, że gra toczyła się w zasadzie tylko na połowie przeciwnika. Choć jako pierwsi straciliśmy bramkę po jednym z dwóch zaprezentowanych przez rywali w tej części meczu kontratakach, to z gry zespołu trener był zadowolony. Wyrównującą bramkę strzelił Grzesiek Kwiatkowski po ograniu obrońców i bramkarza..
W drugiej połowie do gry trener Terlecki wysłał inaczej zestawiony zespół.
Dwórzyński, Sztyk, Filipowicz N, Naziębło, Kowalski J, Pieniążkiewicz (Piórkowski), Bogusz, Gutowski, Maranowski, Lewandowski (Opaliński), testowany "Maciek".
W tej części meczu, gra była bardziej wyrównana i padło więcej goli. Na 2:1 atamowym uderzeniem z dystansu strzelił Kuba Kowalski. Chwilę później na 3:1 pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Pieniążkiewicz. Piastowianie po naszych błedach w obronie zdołali wyrównać, a wynik meczu ustalił Adrian Piórkowski popisując się celnym strzałem z zerowego konta.
Oglądając poczynania naszych młodych graczy, widać różnicę w grze i ich sportowy rozwój w porównaniu do analogicznego okresu przygotowań z przed pół roku.

Autor: Roman Ćwiertniewicz; Data: Piątek, 10 lutego 2012;