Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Czarna seria nadal trwa...
Kolejne 3 porażki do swojego bilansu dołożyli seniorzy GLKS Nadarzyn. Po przegranej z sąsiadami zza miedzy - KS Raszyn 2:0 oraz liderem z Ożarowa 1:2 przyszedł czas uznać wyższość Laury Chylice broniącej się przed spadkiem z Ligi Okręgowej. Wynik meczu 1:4.

Jak o poprzednich meczach można było powiedzieć, że niewiele brakowało, tak dziś zabrakło chyba wszystkiego. Do ostatniej minuty nie wiadomo było czy mecz się odbędzie, ponieważ ogromna ulewa doprowadziła boisko do tragicznego stanu. Sędzia zdecydował jednak, że spotkanie może się odbyć. GLKS przystąpił do meczu w mocno eksperymentalnym składzie. Pierwsze 15 minut meczu to absolutna dominacja Laury. Przez ten czas rywalom udało się uzyskać dwubramkowe prowadzenie (przy drugiej bramce błąd naszego bramkarza). W naszej drużynie nastąpiła też zmiana wymuszona urazem Michała Ocipki. Chwilę później było już 0:3. Wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie obraz gry nieco uległ zmianie. Gospodarze ruszyli do walki i udało im się strzelić bramkę na 1:3. Piłkę w sieci umieścił Mariusz Berliński. Od tej pory gra była wyrównana. Pod koniec goście podwyższyli jeszcze wynik na 1:4, co nie uległo zmianie do końcowego gwizdka.

Skład GLKS: Stępniewicz - Bąkowski, Mikulski, Naziębło (Maranowski), Książkiewicz (Kowalski J.), Kowalski B., Lewandowski (Kwiatkowski), Berliński, Ocipka (Opaliński), Banasiewicz, Pawlicki

Żółta kartka: Kowalski B.

Zdjęcia z meczu od kspiaseczno.jogger.pl dostępne tutaj.

Zdjęcia z meczu od glksnadarzyn.pl dostępne tutaj.

Autor: Reporter; Data: Sobota, 01 czerwca 2013;