Menu sekcji
 
Główny serwis
 
Menu Piłki Nożnej

SENIORZY A KLASA
TABELA
KADRA

SENIORZY B KLASA
TABELA
KADRA
JUNIORZY 1999
TABELA
KADRA

TRAMPKARZE 2001
TABELA
KADRA
MŁODZIKI 2003
TABELA
KADRA
ORLIKI 333
TABELA
KADRA

 
Logowanie
 
Klub stu
Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ
 
Archiwum wiadomości
 
Pierwsze punkty Młodzików
Dobry początek rundy wiosennej rocznika "99"

Bardzo dobre rozpoczęcie rundy rewanżowej podopiecznych trenera Sebastiana Kończaka.

Drużyna Młodzików podjeła dziś Piasta Piastów na stadjonie przy Żółwińskiej. Już od pierwszych minut spotkania gospodarze dyktowali warunki na murawie, kilku krotne zrywy gości i próby zmiany sytuacji panującej w meczu spełzły na niczym. Obrona oraz bramkarz skutecznie blokowali dostęp do swojej bramki. Już po kilku minutach mogliśmy cieszyć się z samobójczego gola którego niefortunnie we własnej bramce umieścił  w wyniku zamieszania w polu bramkowym zawodnik gości. Następną bramke dla gospodarzy zdobywa Szymon Michalak z nr 19 tym samym zwiększając prowadzenie (2:0). Kolejnego gola w fantastycznym stylu z bezpośredniego rzutu wolnego zdobywa Kacper Wójtowicz z nr 9 (3:0) Kolejne dwie bramki padają w krótkich odstępach czasu z dośrodkowań strzelca trzeciej bramki  Wójtowicza nr 9 i wykończenia przez Michalaka nr19 zdobywcy drugiego gola.  Ostateczny wynik to 5:0 dla gospodarzy.

  Gdyby oceniać procentowo dzisiejsze spotkanie to drużyna gospodarzy w stosunku 80>20 przeważała w kontrolowaniu piłki na murawie. Dziękujemy całej drużynie za dostarczone emocje dla stałej ekipy kibiców i wszystkich sympatyków naszej drużyny młodzików, oraz kibicom którzy jak zwykle nie zawiedli naszych chłopaków w dopingu!

Trzymamy kciuki za kolejne spotkania! 

 Autor: Maciej Wójtowicz; Data: Niedziela, 01 kwietnia 2012;

Wstecz

Dostępny w kategorii 'Trampkarze'

Komentarze

Jeszcze nie komentowano tej podstrony.


Komentowanie umożliwone jedynie użytkownikom zalogowanym.


 
TERMINARZ
 
NASI SPONSORZY
 

© 2009-2010 GLKS Nadarzyn; kodowanie i przygotowanie techniczne oparte na , przygotowanie merytoryczne i oprawa graficzna Roman Ćwiertniewicz; [Polityka prywatności] [Regulamin]


Banery

statystyczny serwis piłkarski           Internetowy serwis piłkarski